رزین سنگ و نما NSG-P100

NSG-P100 محصولی جهت رزین و آب بندی (رزین چوب، آجر، سنگ و نما)

معرفی محصول NSG-P100

مایعی شیری رنگ با خاصیت آب بندی 100% و غلظت بالا است که پس از استفاده روی سطح کاملاً بیرنگ میشود.

این ماده که بر پایه رزین های آکریلیک و با بهره گیری از تکنولوژی نانو ساخته شده است، NSG-P100 برخلاف محصول NSG Z90 پس از خشک شدن، کاملا سخت و لاکی می شود و در مناطق مرطوب و شرجی به جای ماده NSG Z90 قابل استفاده است. جهت آب بندی انواع نما و سطوحی که در معرض آب و رطوبت قرار دارند، به عنوان لاک محافظتی نهایی استفاده می گردد.
NSG-P100 دمای 75- الی 350+ درجه سانتیگراد را تحمل نموده و سازگار با محیط زیست می باشد. در مقابل مواد شوینده و اشعه
UV و گاز CO2 به شدت مقاوم است. معطر، ضد خزه، جلبک و باکتری بوده و اجازه رشد و تجمع این مواد را در سطح نمیدهد.

مزایا NSG-P100

امکان اجرا در مناطق مرطوب و شرجی به دلیل داشتن حالت سخت و لاکی (عدم چسبناکی). مقرون به صرفه بودن به دلیل غلظت بالا،  امکان ترکیب با آب تا نسبت 1 به 4، درخشندگی و براق شدن سطوح پس از خشک شدن (خصوصا نما هایی که نیاز به جلوه بیشتری دارند)، دارای خاصیت آب بندی و رزین بصورت همزمان، جلوگیری از شوره در اثر آهک و املاح موجود در سیمان، سنگ و آجر، عدم خورده شدن در باران  های اسیدی و عدم از بین رفتن و ورقه شدن لایه در برابر تابش مستقیم نور خورشید. قابلیت ترکیب با انواع رنگ های آکریلیک (پایه آب)، دارای تاییدیه از آزمایشگاههای تحت نظر وزارت بهداشت جهت استفاده در مخازن آب شرب.

موارد مصرف NSG-P100

بر روی کلیه نما ها و سطوح نفوذپذیر مانند: سیمان، بتن، سنگ، گچ، آجر، چوب و ... قابل اجرا می باشد. (ضخامت نهایی لایه 200 الی 300 میکرون می باشد)

بدیهی است که استفاده محصولات برروی سطوح نفوذ ناپذیری مانند سنگ های صیقلی و از قبل رزین شده، سطح لعاب دار کاشی و سرامیک، چوب غیر خام و کلیه سطوحی که با رنگ یا افزودنی های پایه نفتی (انواع تینر، قیر، ایزوگام و سایر مشتقات نفتی) از قبل کاور شده اند، بصورت مستقیم امکان پذیر نمی­باشد. لذا قبل از اجرا می بایست این لایه ها برداشت شوند.

با توجه به قدرت بالای واترپروفی و حالت سخت و لاکی محصول NSG-P100 بالاترین مصرف و کاربرد را در بخش رزین آب بند دارد.

آماده سازی محل اجرای NSG-P100

سطح سازه را از هرگونه آلودگی (چربی، گرد و غبار، نمک و شوره، مواد نفتی همچون رنگهای روغنی، روکش قدیمی و ...) پاکسازی نموده و با استفاده از واترجت سطح را تمیز نمایید.

در هنگام کار با قلمو از کف کردن ماده که در اثر سایش بیش از حد قلمو روی سطح به وجود می آید اجتناب کنید.

روش عمومی اجرا NSG-P100

(روش های اجرایی با توجه به محل اجرا ممکن است متفاوت باشد.)

محلول B: در تمامی مراحل، یک واحد محصول NSG-P100 با چهار واحد آب ترکیب می شود که جهت سهولت، این ترکیب را به اختصار محلول B می­ نامیم.

الف: رزین و ضد آب نمودن نما

  • محلول B را با قلمو یا پیستوله روی سطح، دو دست با فاصله خشک شدن لایه قبلی اجرا نمایید.

ب: ترکیب با رنگ آکریلیک

  • از ترکیب یک واحد از محلول B با سه واحد رنگ آکریلیک، استفاده نمایید. (درصورت استفاده از رنگ های تیره یک دست و رنگ های روشن دو دست به فاصله خشک شدن لایه قبلی اجرا نمایید.)

 ج: آب بندی بدون نیاز به تخریب

  • محلول B را دو دست با فاصله خشک شدن لایه قبلی بر روی بندکشی های پاکسازی شده، ترک ها و درز های موجود در سطح سازه اجرا نموده و سپس روی آن را با ژل آب بندی NSG-Padab پر نمایید. مجدداً محلول B را دو دست با فاصله خشک شدن دست قبلی اجرا نمایید.

میزان مصرف تقریبی NSG-P100

برای هر متر مربع رزین و آب بندی، 100 سی سی

میزان ترکیب تقریبی NSG-P100

یک واحد NSG-P100 + چهار واحد آب

جهت محافظت از محصول برای مدت طولانی، آن را بصورت خالص و بدون ترکیب با هیچگونه افزودنی (حتی آب) نگهداری کرده و درب ظرف را محکم ببندید. (مطابق با شرایط انبارداری)

P100

اصلا خوب نبودمیتونه بهتر باشهنظری ندارمخوب بودعالی بود ( میانگین رای: 4٫67)
Loading...

بسته بندی شده در ظرف های:
بالا