ژل پادآب NSG-PADAB

NSG-PADAB محصولی جهت آب بندی بدون نیاز به تخریب (ژل پاداب)

معرفی محصول NSG-PADAB 

خمیری شیری رنگ با خاصیت ترمیم و آب بندی بدون نیاز به تخریب است که جهت درزگیری و بندکشی سنگ و موزاییک، کاشی و سرامیک، اطراف سینک و شیشه های نما، در مکانهایی مانند سرویس بهداشتی، حمام، آشپزخانه، استخر، سونا و جکوزی، تراس، اطراف ورودی و خروجی لوله های آب و فاضلاب و کلیه مکان های آبگیر که بندکشی آنها تخریب شده و مشکل نم و رطوبت دهی دارد می توان از ژل آب بندی پادآب استفاده می گردد.

این ماده که بر پایه رزین های آکریلیک و با بهره گیری از تکنولوژی نانو ساخته شده است، قابلیت نفوذ در هر نوع بند و درزی را به راحتی دارا بوده و دارای قدرت چسبندگی بسیار عالی در انواع سازه ها (حتی آهن، چوب، پلیکا و شیشه) می­باشد. آب بندی و رفع معظل نم دهی در روش سنتی با تخریب و بازسازی سطح و لایه های ایزولاسیون قدیمی و صرف هزینه زیاد و بهم ریختگی محیط زندگی همراه بوده؛ حال آنکه با این روش بدون نیاز به تخریب قابل ترمیم می­باشد.

NSG-PADAB دمای 75- الی 350+ درجه سانتیگراد را تحمل نموده و سازگار با محیط زیست می باشد. در مقابل مواد شوینده و اشعه UV و گاز CO2 به شدت مقاوم است. معطر، ضد خزه، جلبک و باکتری بوده و اجازه رشد و تجمع این مواد را در سطح نمیدهد و فشار های منفی و مثبت آب را به راحتی تحمل می­نماید.

مزایا NSG-PADAB

بدون نیاز به تخریب و صرف هزینه های کارگری و مصالح، عدم نیاز به تردد نیروهای عملیاتی به محل سکونت، اجرای آسان در کمترین زمان و بدون بهم ریختگی محیط، مقاومت بسیار بالا در مقابل نفوذ آب و رطوبت، چسبندگی فوق العاده به انواع سطوح (حتی آهن، چوب، پلیکا و شیشه)، سختی بالا در برابر سایش های فیزیکی، بدون بو و عوارض زیست محیطی و شیمیایی و عدم تغییر رنگ در گذر زمان. دارای تاییدیه از آزمایشگاههای تحت نظر وزارت بهداشت جهت استفاده در مخازن آب شرب.

موارد مصرف NSG-PADAB

مابین کلیه درزها و بند­ها و سطوح نفوذپذیر مانند سیمان، بتن، سنگ، آجر، چوب، پلیکا، شیشه، آهن و در محلهایی مانند سرویس بهداشتی، حمام، آشپزخانه، استخر، سونا و جکوزی، درزگیری و بندکشی سنگ و موزاییک، کاشی و سرامیک، اطراف سینک و ... استفاده می گردد.

ضخامت نهایی لایه پاداب تا 2 میلیمتر می­باشد.

بدیهی است که استفاده محصولات برروی سطوح نفوذ ناپذیری مانند سنگ های صیقلی و از قبل رزین شده، سطح لعابدار کاشی و سرامیک، چوب غیر خام و کلیه سطوحی که با رنگ یا افزودنی های پایه نفتی (انواع تینر، قیر، ایزوگام و سایر مشتقات نفتی) از قبل کاور شده اند، بصورت مستقیم امکان پذیر نمی­باشد. لذا قبل از اجرا می بایست این لایه ها برداشته شوند.

با توجه به قدرت آب بندی و مقاومت بسیار بالای محصول NSG-PADAB در برابر شوینده های اسیدی بصورت همزمان، بعنوان چسب همه کاره در بخش آب بندی، ترمیم و بازسازی ساختمان شناخته می شود.

آماده سازی محل اجرای NSG-PADAB

سطح سازه را از هرگونه آلودگی (چربی، گرد و غبار، مواد نفتی و ...) پاکسازی نموده و با یک دستمال نمدار محل مورد نظر را تمیز و خشک نمایید. پس از آن، تیوپ را به مدت دو دقیقه به خوبی ماساژ دهید تا محتویات آن کاملاً نرم و یکدست گردد. (ترمیم ترک های عمیق سازه و یا برطرف نمودن لقی سنگ و کاشی با استفاده از محصول NSG N50 و قبل از انجام مراحل آب بندی صورت می­گیرد)

روش عمومی اجرا NSG-PADAB

(روش های اجرایی با توجه به محل اجرا ممکن است متفاوت باشد.)

الف: درزگیری و ترمیم ترک تا ضخامت 2 میلیمتر

درب تیوپ NSG-PADAB را باز و ژل را در بین بند ها، ترک ها و محل های پاکسازی شده تزریق نموده و با نوک انگشت و یا کاردک روی آن را صاف نمایید. پس از گذشت 10 الی 20 دقیقه (بسته به دمای محیط) پادآب به گیرش اولیه خود رسیده و شروع به سفت شدن می نماید. در این فاصله اطراف بند ها و یا نقاطی که ناخواسته به ژل آغشته شده است را با تیغ و دستمال نمدار پاکسازی نمایید. (به گونه ای که ژل فقط در بین بندکشی و ترک باقی بماند). توجه داشته باشید که اگر این کار را به موقع انجام ندهید، پس از خشک شدن به سختی می توانید اضافات آن را پاک نمایید.

این محصول پس از 7 الی 12 ساعت (بسته به دمای محیط) به طور کامل خشک شده و محل مورد نظر قابل شست و شو می باشد. در صورت امکان این کار را در زمانی انجام دهید که محل اجرا را تا 12 ساعت بعد نیاز نداشته باشید.

ب : ترکیب با رنگ ( بندکشی رنگی) :

در صورت نیاز به تغییر رنگ، هر تیوپ NSG-PADAB را در یک ظرف جداگانه با ماده رنگ آب پایه مورد نظر ترکیب نمایید.

ج: درزگیری و ترمیم ترک در ضخامت های 2 الی 5 میلیمتر

مرحله الف را تا ضخامت 5 میلیمتر اجرا نمایید. پس از گذشت 10 الی 20 دقیقه ممکن است ترک هایی در سطوح اجرا شده نمایان شود (به علت ضخامت بالا). در این مرحله مجدداً از محصول NSG-PADAB ترک های سطحی بوجود آمده را ترمیم نمایید.

میزان مصرف تقریبی NSG-PADAB

هر تیوپ 2 متر مربع یا 5 متر طول

جهت محافظت از محصول برای مدت طولانی، آن را بصورت خالص و بدون ترکیب با هیچگونه افزودنی (حتی آب) نگهداری کرده و درب ظرف را محکم ببندید. (مطابق شرایط انبارداری)

خمیر پادآب

اصلا خوب نبودمیتونه بهتر باشهنظری ندارمخوب بودعالی بود ( میانگین رای: 5٫00)
Loading...

بسته بندی شده در ظرف های :
بالا