NSG-PLC محصولی جهت کنترل تنش های کششی، خمشی و تنش های ناشی از نوسانات دمایی (توری)

معرفی محصول NSG-PLC

توری هایی ساخته شده از جنس الیاف پلی پروپیلن و فایبرگلاس می باشند که عملکردی مانند مش بندی های فلزی در سازه دارند و با توجه به خاصیت نرمی، وزن سبک و نیز تحمل فشار های کششی، خمشی و کنترل انبساط و انقباض ناشی از نوسانات دمایی گزینه بسیار ایده آلی برای استحکام بخشیدن و مسلح نمودن سطح خارجی بتن و ملات های سیمانی و گچی می باشند.

NSG-PLC دارای وزن 75 گرم در هر متر مربع با چشمه های 5x5 میلیمتر می باشند.

مزایا NSG-PLC

جلوگیری از ایجاد ترک های سازه ای در لایه ایزولاسیون، تقویت محل اتصالات و تلاقی دیواره ها و درز های اجرایی، ماهیچه گذاری کناره سطوح، هم سطح نمودن محل ترمیم ترک ها و نقاط ترمیمی، مسلح نمودن سطح بیرونی سازه در نقاط دارای ارتعاشات سازه ای، سهولت در اجرای لایه ایزولاسیون بوسیله ایجاد سطح اتکا مناسب در محل درز ها و اتصالات.

موارد مصرف NSG-PLC

محل اتصال لوله های فلزی و پلیکا با سطوح بتنی یا سیمانی، ایجاد یکپارچگی در سطوح ناهمواری همچون دهانه کفشورها به سطح سازه، استحکام بخشی به انواع ماهیچه گذاری سطوح، استخر و سرویس های بهداشتی، کمک به اجرای لایه ایزولاسیون در کلیه مکان های برف گیر و در معرض نوسانات دمایی مانند پشت بام و تراس.

روش عمومی اجرا NSG-PLC

(روش های اجرایی با توجه به محل اجرا ممکن است متفاوت باشد)

الف: استفاده در ماستیک های ترمیمی

پس از اجرای مرحله اول ماستیک  ترمیم کننده با استفاده از محصول NSG-N50 و یا NSG-B70 توری را بر روی سطوح چسبانده و پس از خشک شدن، با اجرای مرحله دوم ماستیک چشمه های توری را پر کنید.

ب: استفاده در ماستیک های ایزولاسیون

پس از اجرای لایه اول ماستیک ایزولاسیون با استفاده از محصول NSG-Z90 توری را بر روی سطوح و درز های اجرایی چسبانده و پس از خشک شدن، با اجرای مرحله دوم ماستیک ایزولاسیون چشمه های توری را پر کنید.

میزان مصرف تقریبی NSG-PLC

بسته به ابعاد سازه با واحد متر مربع

PLC

اصلا خوب نبودمیتونه بهتر باشهنظری ندارمخوب بودعالی بود ( میانگین رای: 5٫00)
Loading...

بسته بندی شده در رول های :
بالا