فوق روان کننده NSG-SH7

NSG-SH7 محصولی جهت روانسازی و کاهش آب بتن (فوق روان کننده)

معرفی محصول NSG-SH7

مایعی غلیظ و قهوه ای رنگ، فاقد کلر، با خاصیت روان سازی، کاهش آب بتن و پراکندگی ذرات سیمان می باشد که بدون کاهش مقاومت بتن موجب حفظ انسجام آن نیز می گردد، همچنین پس از استفاده در بتن باعث افزایش اسلامپ و تولید بتنی خود تراز شونده می شود.

این ماده که بر پایه پلی کربوکسیلات اتر ساخته شده است، در شروع هیدراتاسیون، ذرات سیمان را به خوبی پخش کرده (با توجه به خاصیت افزایش الکتریسیته ساکن) و زنجیره های مولکولی آن از تجمع مجدد ذرات سیمان شدیداً ممانعت می کنند. این رفتار سبب نگهداری دائمی ذرات سیمان به صورت مجزا و پخش شده می شود و بتنی روان با مقادیر آب بسیار کم پدید  می آورد.

مزایا NSG-SH7

افزایش بسیار زیاد مقاومت فشاری در سنین مختلف بتن، کاهش اختلاط آب تا 30 % با روانی ثابت، بالا بردن چسبندگی بتن به آرماتور و فولاد، تسهیل قابلیت پمپاژ و کاهش نیاز به ویبره بتن، افزایش خاصیت نفوذ ناپذیری بتن، کاهش نسبت آب به سیمان و صرفه جویی در مصرف آب و سیمان، بهبود کارایی بتن، حفظ اسلامپ در مدت طولانی، افزایش مقاومت خمشی بتن سخت شده، افزایش اسلامپ بتن در نسبت آب به سیمان ثابت و حفظ اسلامپ بتن در نسبت آب به سیمان پایین تر.

موارد مصرف NSG-SH7

تهیه و تولید بتن های توانمند، صنایع بتن آماده و پیش ساخته، ساخت بتن خود تراکم، اجرای سازه های فوق العاده مسلح و بتن ریزی با سرعت بالا، تولید بتن با مقاومت بالای اولیه و حفظ آن در دراز مدت، تولید ملات های کف سازی، بتن ریزی قطعات با تراکم زیاد آرماتور

آماده سازی محل اجرای NSG-SH7

پیشنهاد می گردد قبل از اجرا، آزمایشات کارگاهی برای تعیین مقدار دقیق NSG-SH7 مورد نیاز، انجام شود.

توجه داشته باشید که هرگز این محصول را به مصالح خشک اضافه نکنید.

روش عمومی اجرا NSG-SH7

(روش های اجرایی با توجه به محل اجرا ممکن است متفاوت باشد)

اختلاط می بایست بمدت 10 دقیقه و با دور تند انجام شود.

میزان مصرف تقریبی NSG-SH7

بین 0.2 درصد تا 1 درصد وزن سیمان

میزان ترکیب تقریبی NSG-SH7

بسته به مصالح مصرفی، شرایط و محیط کارگاهی متفاوت می باشد.

جهت محافظت از محصول برای مدت طولانی، آن را به صورت خالص و بدون ترکیب با هیچگونه افزودنی (حتی آب) نگهداری کرده و درب ظرف را محکم ببندید. (مطابق با شرایط انبار داری)

در صورت یخ زدن می توانید محصول را به آرامی گرم نموده و هم بزنید تا دوباره قابل استفاده گردد.

مواد نفوذگر کریستال شونده بتن

اصلا خوب نبودمیتونه بهتر باشهنظری ندارمخوب بودعالی بود ( میانگین رای: 5٫00)
Loading...

بسته بندی شده در ظرف های :
بالا